Przejdź do treści
Strona główna » Blog » III Halowe Zawody Wrotkarskie o Puchar Wójta Gminy Gostynin

III Halowe Zawody Wrotkarskie o Puchar Wójta Gminy Gostynin

10 kwietnia 2022 roku reprezentanci naszego klubu wzięli udział w III Halowych Zawodach Wrotkarskich o Puchar Wójta Gminy Gostynin, które odbyły się w Hali MOSiR w Gostyninie. Gospodarzem oraz głównym organizatorem zawodów był klub UKS Zwoleń Team.

zawodnicy na linii srtartów

W wydarzeniu uczestniczyło prawie 60 zawodników z różnych części Polski, konkurując ze sobą w głównej konkurencji, tj. wyścigu „na pętle” oraz wyścigu po torze z przeszkodami (tzw. bladecross). Wyścig na pętle odbywa się w różnych przedziałach wiekowych z podziałem na płeć, zaś bladecross bez podziału na płeć. W pierwszej konkurencji dwoje naszych wychowanków – Maciej Paluch i Patryk Babiel zajęli odpowiednio 2 i 3 stopnie podium, ustępując złota jedynie Markowi Motała.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanych przejazdów i wytrwałości w dążeniu do celu oraz rodzicom i trenerem za wkładany trud w rozwój młodych zawodników oraz popularyzację wrotkarstwa.

Dziękujemy organizatorom za włożoną pracę w przygotowanie, przeprowadzenie oraz atmosferę panującą na zawodach!

Więcej informacji o zawodach, szczegółowe wyniki oraz galerię zdjęć znajdziecie na stronie Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich: