Przejdź do treści
Strona główna » Kadra

Kadra

Za zdobywanie i rozwój umiejętności rolkowych uczestników obozu będzie czuwać wykwalifikowana oraz doświadczona w pracy z dziećmi kadra instruktorska. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom mnóstwa atrakcji, niespodzianek i dobrej zabawy tak, aby spędziły z nami niezapomniane wakacje.

Aleksandra Kordas – twórczyni I Love Rolki Camp. Na co dzień prowadzi klub Crazy Sport oraz rozwija motoryczność wśród młodzieży jako nauczyciel wychowania fizycznego.

Ola

więcej o Aleksandrze: https://iloverolki.pl/instruktor/aleksandra-zawislak

Piotr Combrzyński – dwukrotny Mistrz Polski w jeździe agresywnej, zawodnik międzynarodowego Teamu Powerslide, główny instruktor prowadzący grupę jazdy agresywnej w sekcji dziecięcej Crazy Sport.

Piotrek PC

więcej o Piotrze: https://iloverolki.pl/instruktor/piotr-combrzynski

Ewelina Czapla – multimedalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Polski w Freestyle Slalom (efektywna jazda pomiędzy kubeczkami). Szkoleniowiec w Polskim Zwiazku Sportów Wrotkarskim i prowadząca grupę slalomową w klubie Crazy Sport.

więcej o Ewelinie: https://iloverolki.pl/instruktor/ewelina-czapla

Aleksey Martsenyuk – Mistrz Slidów (efektowne hamowanie) oraz freeskate (jazda po mieście).
Ma na swoim koncie ponad 30 zwycięstw w międzynarodowych konkursach Slide.

Aleksey

więcej o Aleksey’u: https://iloverolki.pl/instruktor/aleksey-martsenyuk

Justyna Czapla – Medalistka Mistrzostw Europy, Multimedialistka Pucharu Świata i Mistrzostw Polski. Swoje umiejętności i wiedzę przekazuje swoim podopiecznym z grupy slalomowej, którą prowadzi w klubie Crazy Sport.

Justyna

więcej o Justynie: https://iloverolki.pl/instruktor/justyna-czapla