Przejdź do treści
Strona główna » Nabór do klubu Crazy Sport 2022/2023

Nabór do klubu Crazy Sport 2022/2023

Klub Crazy Sport prowadzi nabór do stałych grup. Zajęcia odbywają się w zamkniętych grupach. Jeździmy na rolkach przez cały rok niezależnie od pogody z wyłączeniem świąt, ferii zimowych i wakacji. Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia.

W okresie zimowym jeździmy na hali sportowej lub krytych skateparkach. W okresie klub Crazy Sport organizuje dla naszych uczniów wyjazdowy obóz rolkowy a w ciągu roku szkolnego startujemy w zawodach (freestyle slalom, wyścigi, bladecross – wyścig z przeszkodami, zawody agreessive- na skateparku).

dzieci na rolkach

Grupy, do których można dołączyć:

Przedszkolak i rolki – poziom początkujący i zaawansowany

Grupa ogólnorozwojowa, która ćwiczy u dzieci przede wszystkim technikę. Dzieci uczą się przez zabawę poznając różnego rodzaju dyscypliny rolkowe, dzięki tym umiejętnościom mogą kontynuować naukę w grupach specjalistycznych. Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat (w zależności od umiejętności). Zajęcia tych grup odbywają się w środy w godzinach 17:00 – 18:00. Grupę poczatkująca prowadzi Zofia Rybińska a grupę zaawansowaną Sandra Combrzyńska. W okresie zimowym lub podczas nieprzyjaznych warunków atmosferycznych zajęcia odbywają się na hali sportowej na ul. Zwycięzców 7/9 (Saska Kępa).

Zajęcia (ogólnorozwojowe) rolkowe połączone z Freestyle Slalomem

Zajęcia trwające  1,5 h rozpoczynające się od rozgrzewki ogólnorozwojowej lub zakończone rozciąganiem. Uczestnik tych zajęć zawsze ma ze sobą strój sportowy oraz obuwie sportowe. Zajęcia są dedykowane dzieciom i młodzieży, które chcą wkroczyć w świat freestyle slalomu, czyli efektywnej jazdy na kubeczkach. Podczas treningów poznajemy podstawowe triki slalomowe i szlifujemy wszechstronne umiejętności rolkowe z podstaw jazdy. Zajęcia tej grupy odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 18:00 – 19:30. Prowadzi Małgorzata Trześniewska. W okresie zimowym lub nieprzyjaznych warunków atmosferycznych zajęcia odbywają się na hali sportowej na ul. Zwycięzców 7/9 (Saska Kępa).

Zajęcia (ogólnorozwojowe) rolkowe połączone z Freeskate

Zajęcia trwające 1,5 h rozpoczynające się od rozgrzewki ogólnorozwojowej lub zakończone rozciąganiem. Uczestnik tych zajęć zawsze ma ze sobą strój sportowy oraz obuwie sportowe. Zajęcia łączą zaawansowane techniki podstaw jazdy oraz elementy freeskate ( jazda miejska, skoki, efektywne hamowanie, pokonywanie przeszkód). Treningi tej grupy odbywają się  w poniedziałki i środy w godzinach 18:00 – 19:30. Prowadzi Nikita Minakov. W okresie zimowym lub nieprzyjaznych warunków atmosferycznych zajęcia odbywają się na hali sportowej na ul. Zwycięzców 7/9 ( Saska Kępa).

Zajecia FSK  (freeskate)

Zajęcia trwające 1,5 h rozpoczynające się od rozgrzewki ogólnorozwojowej lub zakończone rozciąganiem. Uczestnik tych zajęć zawsze ma na sobie strój sportowy oraz obuwie sportowe. Zajęcia prowadzone w terenie, polegające na nauce jazdy po mieście z elementami skoków, efektywnego hamowania, pokonywania przeszkód czy też przygotowujące do bladecrossa, czyli wyścigów z przeszkodami. Zajęcia odbywają się  w piątki w godzinach 18:00 – 19:30. Prowadzący zajęcia Nikita Minakov. Zajęcia w okresie jesienno-zimowym będą odbywać się na sali, zaś w zimowym na Skatepark – Zimowy Narodowy (wstęp na skatepark uzależniony od cennika)

Freestyle Slalom

Zajęcia trwające 1,5 h rozpoczynające się od rozgrzewki ogólnorozwojowej lub zakończone rozciąganiem. Uczestnik tych zajęć zawsze ma na sobie strój sportowy oraz obuwie sportowe. Freestyle slalom polega na wykonywaniu różnych ewolucji i trików pomiędzy ustawionymi w odpowiednich odległościach kubeczkami. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 18:00 – 19:30. Prowadząca grupę Justyna Czapla. W okresie zimowym lub nieprzyjaznych warunków atmosferycznych zajęcia odbywają się na hali sportowej na ul. Zwycięzców 7/9 ( Saska Kępa).

AGV (czyli jazda agresywna na Skateparku)poziom średnio zaawansowany i zaawansowany

Zajęcia trwające 1,5 h rozpoczynające się od rozgrzewki ogólnorozwojowej lub zakończone rozciąganiem. Uczestnik tych zajęć zawsze ma przy sobie strój sportowy oraz obuwie sportowe. Zajęcia są podzielone na dwie grupy: średnio zaawansowaną oraz zawansowaną. Zajęcia grupy średnio zaawansowanej  odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 18:00 – 19:30, a grupy zaawansowanej we wtorki i czwartki w godzinach 19:30 – 21:00. Prowadzący Piotr Combrzyński (wtorek) oraz Wiktor Głowacki (czwartek). Miejsce zajęć: Ave Park ul. Krakowiaków 80/98  (wstęp na Skatepark 20 zł na szkółkę I Love Rolki).

FORMY UCZESTNICWA W ZAJĘCIACH:

Deklaracja członkostwa klubu

Stała składka miesięczna, a w cenie klubowe ubezpieczenie NNW, licencja PZSW, zniżki na odzież klubową, pierwszeństwo zapisów na obóz.

Uczestnictwo w zajęciach bez deklaracji

Płatność za każdy trening, w którym dziecko wzięło udział.


Deklaracja oraz cennik zawarty w regulaminie znajdą Państwo w zakładce DOKUMENTACJA.

Wszelkie osoby zainteresowane dołączeniem do klubu oraz pragnące uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: kontakt@crazysport.pl lub telefonicznie pod numerem 509 673 118 lub 730 282 459.

Oprócz zajęć w ramach klubu, prowadzimy zajęcia grupowe, do których można dołączyć w każdej chwili. Zapisy oraz aktualny harmonogram znajduje się w kalendarzu.