Przejdź do treści
Strona główna » Nabór do klubu Crazy Sport 2023/2024

Nabór do klubu Crazy Sport 2023/2024

plakat z naborem do rolkowego klubu crazysport

Klub Crazy Sport prowadzi nabór do stałych grup. Zajęcia odbywają się w zamkniętych grupach. Jeździmy na rolkach przez cały rok niezależnie od pogody z wyłączeniem świąt, ferii zimowych i wakacji. Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia.

 Zajęcia rozpoczynają się 11.09.2022 w poniedziałek

W okresie zimowym jeździmy na hali sportowej lub krytych skateparkach. W okresie klub Crazy Sport organizuje dla naszych uczniów wyjazdowy obóz rolkowy a w ciągu roku szkolnego startujemy w zawodach (freestyle slalom, wyścigi, bladecross – wyścig z przeszkodami, zawody agreessive- na skateparku).

dzieci na rolkach

Grupy:

Przedszkolak i rolki – poziom początkujący i zaawansowany

Grupa ogólnorozwojowa, która ćwiczy u dzieci przede wszystkim technikę. Dzieci uczą się przez zabawę poznając różnego rodzaju dyscypliny rolkowe, dzięki tym umiejętnościom mogą kontynuować naukę w grupach specjalistycznych. Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat (w zależności od umiejętności). Zajęcia tych grup odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 17:00 – 18:00. W okresie zimowym lub podczas nieprzyjaznych warunków atmosferycznych zajęcia odbywają się na hali sportowej na ul. Zwycięzców 7/9 (Saska Kępa).

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 7 – 10 lat

Zajęcia trwające  1h, odbywające się w poniedziałki i środy w godzinach 18:00-19:00. Zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku +- od 7 roku życia do 10, które płynnie poruszają się przodem i tyłem. Podczas zajęć będą ćwiczone zaawansowane techniki jazdy, będziemy poznawać różne dyscypliny. W okresie około zimowym lub w przypadku nieprzyjaznych warunków atmosferycznych zajęcia odbywają się na hali sportowej na ul. Zwycięzców 7/9 (Saska Kępa).

Zajęcia ogólnorozwojowe zaawansowane z elementami freestyle slalom

Zajęcia trwające  1h, odbywające się w środy w godzinach 19:00-20:00. Zajęcia tej grupy prowadzi Małgorzata Trześniewska. Zajęcia są dedykowane dla dzieci starszych od 8 r.ż. które mają opanowane podstawy jazdy, tj. hamowanie bez hamulca, płynną jazdę przodem i tyłem. Podczas zajęć będą ćwiczone zaawansowane techniki jazdy, będziemy poznawać różne dyscypliny oraz wprowadzać elementy slalomu (jazda między kubeczkami). W okresie około zimowym lub w przypadku nieprzyjaznych warunków atmosferycznych zajęcia odbywają się na hali sportowej na ul. Zwycięzców 7/9 (Saska Kępa).

Zajęcia ogólnorozwojowe zaawansowane z elementami freeskate

Zajęcia trwające  1h, odbywające się w środy w godzinach 19:00-20:00. Zajęcia tej grupy prowadzi Nikita Minakov. Zajęcia są dedykowane dla dzieci starszych od 8 r.ż. które mają opanowane podstawy jazdy, tj. hamowanie bez hamulca, płynną jazdę przodem i tyłem. Zajęcia łączą zaawansowane techniki podstaw jazdy oraz elementy freeskate ( jazda miejska, skoki, efektywne hamowanie, dynamiczna jazda, pokonywanie przeszkód). W okresie zimowym lub w przypadku nieprzyjaznych warunków atmosferycznych zajęcia odbywają się na hali sportowej na ul. Zwycięzców 7/9 ( Saska Kępa).

Zajecia FSK  (freeskate)

Zajęcia trwające 1,5 h rozpoczynające. Zajęcia są dedykowane dla dzieci starszych od 8 r.ż. które mają opanowane podstawy jazdy, tj. hamowanie bez hamulca, płynną jazdę przodem i tyłem, zjazdy z górki, przejazdy przez nierówności. Zajęcia prowadzone w terenie, polegające na nauce jazdy po mieście z elementami skoków, efektywnego hamowania, pokonywania przeszkód czy też przygotowujące do bladecrossa, czyli wyścigów z przeszkodami. Zajęcia odbywają się  w piątki w godzinach 18:00 – 19:30. Zbiórka odbywa się pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki. Prowadzący zajęcia Nikita Minakov. Zajęcia w okresie około zimowym będą odbywać się na sali.

AGV (czyli jazda agresywna na Skateparku)poziom średnio zaawansowany i zaawansowany

Zajęcia trwające 1,5 h rozpoczynające się od rozgrzewki ogólnorozwojowej lub zakończone rozciąganiem. Uczestnik tych zajęć zawsze ma przy sobie strój sportowy oraz obuwie sportowe. Zajęcia są podzielone na dwie grupy: średnio zaawansowaną oraz zawansowaną. Zajęcia grupy średnio zaawansowanej  odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 18:00 – 19:30, a grupy zaawansowanej we wtorki i czwartki w godzinach 19:30 – 21:00. Prowadzący Piotr Combrzyński (wtorek) oraz Wiktor Głowacki (czwartek). Miejsce zajęć: Ave Park ul. Krakowiaków 80/98  (wstęp na Skatepark 25 zł na szkółkę I Love Rolki).

FORMY UCZESTNICWA W ZAJĘCIACH:

Deklaracja członkostwa klubu

Stała składka miesięczna, a w cenie klubowe ubezpieczenie NNW, licencja PZSW, zniżki na odzież klubową, pierwszeństwo zapisów na obóz.

Uczestnictwo w zajęciach bez deklaracji

Płatność za każdy trening, w którym dziecko wzięło udział.

Niezależnie od formy uczestnictwa zajęć, zapisy odbywają się przez FORMULARZ.

Po wypełnieniu formularza, otrzymają Państwo potwierdzenie zapisu, informacje organizacyjnie odnośnie terminu startu zajęć, dane instruktora prowadzącego.


Deklaracja oraz cennik zawarty w regulaminie znajdą Państwo w zakładce DOKUMENTACJA.

Wszelkie osoby zainteresowane dołączeniem do klubu oraz pragnące uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: klub@crazysport.pl lub telefonicznie pod numerem 730 282 459.

Oprócz zajęć w ramach klubu, prowadzimy zajęcia grupowe, do których można dołączyć w każdej chwili. Zapisy oraz aktualny harmonogram znajduje się w kalendarzu.

zdjęcia grupowe dzieci i trenerów na rolkach